Hareketli ödeme sistemi, mahveden gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme etkili olmak talip eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş aksiyonlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun kanatı saf iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu aksiyonlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği peyda bulunan para kartları vasıtalığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Artış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden bulunan mahveden gruplarının alışbilgiş alışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı mahveden gruplarının para ve banka ekeı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı yeğleme ederken para ekeı ve banka ekeı bulunmayan eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek alışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mebdeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi görev düzlük e- tecim firma bölgeleri ulaştığı maksat kitleye bir yeni kol elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine görev vererek, maksat kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda elan çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma