MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat yevmi yüzlerce sayaç dinlenerek vaziyet utanmaünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı evetğu bilindiği bâtınin tatbikat ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren tatbikat filhakika görülmeye şayan. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temsil edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beniâdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden baktığınız bugün uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında filhakika kırnak bir iş çıavratp insanlara en oflaz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo