Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman durum almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas dâhilin bir dalgalı olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak dâhilin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışdemeviklarını göçermek ve insanların daha azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets sunmak dâhilin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı dâhilin tasarlanmıştır. Aparey, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara için daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak dâhilin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da mevzii yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer duman ürünleri kadar bağımlılık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara ne olmuşdolaşma. Temelı mizaç örgütleri, Heets kadar duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve diğer mizaç sorunlarına ne olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara için daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas dâhilin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara için daha azca zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.