Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical yürekin üretilen daha yalnız modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını dikilmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşkın kişi dergisinde gacı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de durum almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evveli de başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu derece safiha olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri bir pasaj olarak satmanın beraberinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak gittikçe liberalleşmeye çın revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş getirmek yürekin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de yapı taşı sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her yaştan beşer tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk izafe etmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde kapalı başüstüneğu yürekin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre bağışlamak, sorunlevselliği hakkında bilim edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin kebir çaba sarf etmelidirler. Hassaten; artık vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan düzenışdataş daha palas ve palas olmaya sarrafiyeladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks canında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, canına cıvıl cıvıllık izafe etmek, daha sağlıklı bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek yürekin sex shoplardan düzenışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra kebir vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta nispeten güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakılırsa tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en palas yolu. Hassaten seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken bilgisizbağışlamak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha sağlıklı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu canlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/